| Type | Galvanisatie |
|---|---|
| Macht | 10kv~550kv |
| Ontwerp van pool | tegen aardbeving van rang 8 |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Kostuum voor | Elektriciteitsdistributie |
| Naam van het product | 13.8KV Filippijnen galvaniseerden de Macht Tubulaire Pool van het Elektromachtsstaal |
|---|---|
| macht | 13.8KV |
| Materiaal | Q345 |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Naam van het product | 10kV de hete onderdompeling galvaniseerde de elektrische van de de transmissielijn van de staalmacht |
|---|---|
| macht | 10KV |
| Materiaal | Gr65 |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Naam van het product | 11kv van het de pool Hete Pijp Gegalvaniseerde Staal van de transmissielijn van de Machtspool de Mac |
|---|---|
| Toepassing | Machtsdistributie |
| Materiaal | Gr65 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 460 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | 30m Macht Pool van machts de deklaag gegalvaniseerde Eleactrical voor 110kv-kabels |
|---|---|
| certificaat | ISO9001 |
| levensduur | 50 jaar |
| Tolerantie | +/2% |
| Materiaal | Legering |
| Naam van het product | stroompool |
|---|---|
| Power | 10kv-220kv |
| Materiaal | ASTM A572 Gr65 |
| Oppervlaktebehandeling | galvanisatie en bitumen |
| Glavanizationnorm | Neem het gemiddelde van niet minder dan 86um |
| Naam van het product | stroompool |
|---|---|
| Power | 110KV |
| Materiaal | Gr65 |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Glavanizationnorm | ASTM A 123 |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Power | 10kv~550kv |
| Lengte van per sectie | binnen 14m die zich eens zonder misstapverbinding vormt |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Materiaal | Q235 Q345 Q460 |
|---|---|
| Garantie | 15 jaar |
| spanning | 10-550kv |
| Hoogte | 1080FT |
| coloe | Op maat |
| MATERIAAL | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| TOEPASSING | ELEKTRICITEITSdistributie |
| DIKTE | 110MM |
| SHAPE | VEELHOEK |
| GALVANISATIE | ASTM A123 |