| Hoogte | 12m |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | hete dip gegalvaniseerd poederpauze |
| Dikte | 3 mm |
| Optische assemblage van verlichtingsinrichting | IP 65 |
| Torelance van afmetingen | + - 2% |
| Materiaal | Q345 |
|---|---|
| Lengte | 45FT |
| Dikte | 3mm |
| Windsnelheid | 30M/S |
| Optische assemblage van verlichtingsinrichting | IP65 |
| Functie | 1-50M |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Dikte | 130mm |
| Beschermend Niveau | IP65 |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Transmissielijn |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Galvanisatiedikte | Gemiddelde 86um |
| Materiaal | Traditionele het Staalkolom van Ivoorkust 200dan 650dan 1000dan voor Transmissie |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| Lassen | AWS D1.1 |
| Materiaal | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van Plaats | Yixing |
| Type | Begrafenis |
| Oppervlakte Treament | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Materiaal | q235 q345 gr65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Type | Flens |
| oppervlakte treament | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Materiaal | opbrengststerkte niet minder dan 235mpa |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Type | Flens |
| oppervlakte treament | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Materiaal | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van Plaats | Yixing |
| Kleur | het vereiste van de douane |
| Oppervlakte Treament | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Productnaam | Gegalvaniseerde stalen paal |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Ontwerp | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie het schilderen |
| Lassennorm | AWS D1.1 |