| Tolerantie van afmeting | + - 2% |
|---|---|
| Windweerstand | 3 tot 500 km/u |
| Materiaal | GR50 GR65 S500 S355 |
| Hoogte | 69kV 45ft |
| Las | Las bevestigt met de internationale las standaard van CWB |
| Transmissonlijn | 69kv |
|---|---|
| Accessoires | Het beklimmen van Sport |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 460 |
| Hoogte | 25ft |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Type | De enige van het Staalpool van Wapenkabeltelevisie Fabriek van de Elektromachtspool in China |
|---|---|
| kleur | geen |
| certificaat | ISO 9001 |
| levensduur | 50 jaar |
| Garantie | 15 jaar |
| Macht | 10kv~550kv |
|---|---|
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm vanaf de bovenkant |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Kostuum voor | Elektriciteitsdistributie |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Galvanisatiedikte | Gemiddelde 70μm |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Naam van het product | Staal Electric Power Polen |
|---|---|
| Toepassing | Machtsdistributie |
| Oppervlaktebehandeling | de deklaag van het galvanisatiepoeder |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| Type | De achthoekige Delen van Pool van de Vorm Elektromacht met Bitumenbehandeling |
|---|---|
| kleur | geen |
| certificaat | ISO 9001 |
| levensduur | 50 jaar |
| Garantie | 15 jaar |
| Productcode | Glanvanized Electric Power Pool |
|---|---|
| Gebruik | 132kv transmissielijn |
| Hoogte | 27M aan 45M |
| spanning | 10kv aan 400kv |
| Productfunctie | Staalsteun van de kabels van de machtslijn |
| Hoogte | 40FT |
|---|---|
| Installatiediepte | ondergrondse 1.8m of 2.3m |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oppervlaktebehandeling | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Vermogen | 10kv~550kv |
| Pak voor | ELEKTRICITEITSdistributie |