| Transmissonlijn | 69kv |
|---|---|
| Accessoires | Beklim, aardestaaf |
| Minimumopbrengststerkte | 345 MPA |
| standaard | Het Lassen van AWS D1.1 |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Hoogte | 10 m |
|---|---|
| Pool-Vorm | 12 kanten |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 345, of 460mpa |
| Belasting | 2.5KN of meer |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Hoogte | 14m |
|---|---|
| spanning | 110KV |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 345 of 460mpa |
| Belasting | 5KN of 2.5KN |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| standaard | ISO9001-2008 |
| Lassennorm | AWSD 1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatie |
| Surgacebehandeling | galvanisatie en bitumen |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolerantie van dimenstion | +-2% |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm van de hoogste pool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm van de hoogste pool |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Vorm | Conoid, multi-Pyramidal, Columniform, veelhoekig of kegel |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| macht | 10kv~550kv |
| Tolance van dimenstion | +-2% |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Naam van het product | NEA-Staalpolen 20m Stee-Nut Pool voor elektrotransmissie |
|---|---|
| Type | Ronde, Kegel |
| Lengte | 525m |
| Materiaal | Q235, Q345, Gr65 |
| Dikte | 2.5mm16mm |
| Code | stroompool |
|---|---|
| Gebruik | 69kv-110kv kv transmissielijn |
| Hoogte | 27M aan 45M |
| spanning | 10kv aan 400kv |
| Productfunctie | Transmissielijn |