| Naam van het product | stroompool |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 8M aan 25M |
| spanning | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| Productfunctie | Staalsteun van de kabels van de machtslijn |
| Code | stroompool |
|---|---|
| Rang | Klasse |
| Hoogte | 60ft |
| spanning | 10kv aan 400kv |
| Productfunctie | Transmissielijn |
| Transmissonlijn | 132kV |
|---|---|
| Accessoires | Beklim, aardestaaf, isolatie |
| Minimumopbrengststerkte | 345 MPA |
| standaard | Het Lassen van AWS D1.1 |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm van de hoogste pool |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm van de hoogste pool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Belasting | 1000dan |
| Dikte | 5MM |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm van de hoogste pool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| macht | 10kv~550kv |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Productnaam | 110KV 25M |
|---|---|
| Ontwerp | Klantontwerp |
| Hoogte | 7m-30m |
| Spanning | 132KV |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | 110KV 25M |
|---|---|
| Ontwerp | Klantontwerp |
| Hoogte | 7m-30m |
| Spanning | 132KV |
| Behandeling | Bitumen |