| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| macht | 10kv~550kv |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm van de hoogste pool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| macht | 10kv~550kv |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Type | het Staalnut Pool van de veelhoekige of coniclahoogspanning voor machtsmateriaal |
|---|---|
| Vorm | Ronde, Kegel |
| Betalingscondities | T / T, L / C |
| Dikte | 2.5mm16mm |
| gebeëindigde oppervlakte | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Hoogte | 8m |
|---|---|
| hoogste plaat | Stalen plaat |
| Minimumopbrengststerkte | 345 MPA |
| Belasting | 2.5KN |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Transmissonlijn | 69kv |
|---|---|
| Gebruik | De Lijnen van de hoogspanningstransmissie |
| Minimumopbrengststerkte | 345 MPA |
| Hoogte | 30FT |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm vanaf de bovenkant |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Toepassing | Straatmanier, weg, luchthaven, Stadion |
|---|---|
| Vorm | Achthoekige ronde, Kegel, |
| Hoogte | 4M-30M |
| Materiaal | Staal, Q235, Q345, Gr65 |
| Dikte | 2.5mm16mm |
| Type | Goedkoopste het Staalnut Pool van de telecommunicatietoren voor 120kv-overheadlineproject |
|---|---|
| Vorm | Ronde, Kegel |
| Materiaal Grade | Q235, Q345, Gr65 |
| Dikte | 2.5mm16mm |
| gebeëindigde oppervlakte | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Pool-Vorm | Kegel, Rond, Achthoekig |
|---|---|
| Dikte | 2.5mm tot 5mm |
| Hoogte | 25ft tot 90ft |
| spanning | 10kv-220kv |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Pakket | bellenblad, of volgens de eisen van de cliënt |
|---|---|
| Ontwerplading in kg | 300~ 1000 Kg appliced aan 50cm van aan pool |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| spanning | 10kv-220kv |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |