| Materiaal | Q345, Q235 |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Ontwerplading in kg | 300~ 1000 Kg appliced aan 50cm van aan pool |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Naam van het product | 27.5m Columniform Gegalvaniseerd Staal Pool voor Transmissielijn |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| Surgacebehandeling | galvanisatie en bitumen |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| macht | 10kv~550kv |
| Tolerantie van dimenstion | +-2% |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| macht | 10kv~550kv |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| macht | 10kv~550kv |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Kracht | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/-2% |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | elektriciteitsdistributie |
| Galvanisatiedikte | Gemiddelde 86μm |
| standaard | ISO |
| Design | Op maat |
| Productcode | stroompool |
|---|---|
| Gebruik | 345kv transmissielijn |
| Hoogte | 8M aan 25M |
| spanning | 10kv aan 400kv |
| Productfunctie | Staalsteun van de kabels van de machtslijn |
| Transmissonlijn | 138kv |
|---|---|
| Ontwerplading in kg | 300~ 1000 Kg appliced aan 50cm van aan pool |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 460 |
| Pool-Vorm | Kegel |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| klasse | Klasse |
|---|---|
| Toepassing | 69kv de transmissie van de electrcimacht |
| Pool-Verbinding | Lassen van de staal het Hoogste plaat |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatie |