| Dikte | 1mm tot 30mm |
|---|---|
| Vorm | Conoid, multi-Pyramidal, Columniform, veelhoekig of kegel |
| macht | 10kv~550kv |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm van de hoogste pool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| macht | 10kv~550kv |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm van de hoogste pool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Macht | 10kv~550kv |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| Kostuum voor | Elektriciteitsdistributie |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Galvanisatiedikte | Gemiddelde 70μm |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitstransmissie |
| Galvanisatiedikte | Gemiddelde 86μm |
| standaard | ISO |
| Lifttijd | 50 jaar |
| Hoogte | 8m |
|---|---|
| Pool-Vorm | 16 kanten |
| Minimumopbrengststerkte | 345 MPA |
| Belasting | 5kN |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| naam | 69kv Q235 Q345 het Nut Pool van het transmissie poels Staal met Dwarswapens |
|---|---|
| Dikte | 3mm 4mm |
| gebeëindigde oppervlakte | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| standaard | ISO |
| Torlance | + - 2% |
| Naam van het product | 18M de Elektromacht Pool 6mm van het klassenb Dikte |
|---|---|
| Toepassing | Transmissie en distributielijn |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| certificaat | ISO |
| Dikte | 6 mm |
| Naam van het product | 110KV 25M |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 7m30m |
| spanning | 132kV |
| Behandeling | Bitumen |