| Stijl | Gegalvaniseerd |
|---|---|
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Vorm | Conoid, multi-Pyramidal, Columniform, veelhoekig of kegel |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| macht | 10kv~550kv |
| Tolance van dimenstion | +-2% |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| naam | Staalpolen 16m Nut Pool van het pijpenstaal voor elektrotransmissie |
|---|---|
| Type | Ronde, Kegel |
| Lengte | 525m |
| Materiaal | Q235, Q345, Gr65 |
| Dikte | 2.5mm16mm |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | 69KV elektromachtsdistributie |
| Quality Control | ISO 9001-2008 |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | HDG |
| Hoogte | 65ft |
|---|---|
| Ontwerplading in kg | 300~ 1000 Kg appliced aan 50cm van aan pool |
| Minimumopbrengststerkte | Mpa 345 |
| Secties | Drie secties |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Hoogte | 13m |
|---|---|
| spanning | 230KV |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 345, of 460mpa |
| Belasting | 6.5KN of meer |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| naam | Staalpolen 12.20m Nut Pool van het pijpenstaal voor elektrotransmissie |
|---|---|
| Type | Ronde, Kegel |
| Lengte | 525m |
| Materiaal | Q235, Q345, Gr65 |
| Dikte | 2.5mm16mm |
| Hoogte | 8m |
|---|---|
| Gebruik | de sublijn van de stationaldistributie |
| Minimumopbrengststerkte | 345 MPA |
| standaard | De Norm van Pakistan |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Naam van het product | 11.8M elektrische Pool |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 11.8m |
| spanning | 132kV |
| Behandeling | Bitumen |