| Type | 9 - 17m van het Nutspool 33kv van het Hete Onderdompelings Gegalvaniseerde Gr65 Materiële Staal van |
|---|---|
| Vorm | Ronde, Kegel |
| Betalingscondities | T / T, L / C |
| Dikte | 2.5mm16mm |
| gebeëindigde oppervlakte | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Stijl | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance van dimenstion | +-2% |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Surgacebehandeling | galvanisatie en bitumen |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolerantie van dimenstion | +-2% |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Optische assemblage van verlichtingsinrichting | IP 65 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm van de hoogste pool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| macht | 10kv~550kv |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm van de hoogste pool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| macht | 10kv~550kv |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Naam van het product | 27.5m Columniform Gegalvaniseerd Staal Pool voor Transmissielijn |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| Surgacebehandeling | galvanisatie en bitumen |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| macht | 10kv~550kv |
| Tolerantie van dimenstion | +-2% |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| macht | 10kv~550kv |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Kracht | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/-2% |