| Stijl | Galvanisatie |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Ontwerplading in kg | 300~ 1000 Kg appliced aan 50cm van aan pool |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| naam | Middelgroot Gegalvaniseerd het Staalnut Pool van de Voltage Hete Onderdompeling met 30000m Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 3mm |
| gebeëindigde oppervlakte | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| standaard | ISO |
| Torlance | + - 2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| standaard | ASTM A 123 |
| Power | 10kv~550kv |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Type | 11.9m - 940dan 3mm Dik Gegalvaniseerd Staalnut Pool met het Beklimmen van Sport |
|---|---|
| Vorm | Ronde, Kegel |
| Betalingscondities | T / T, L / C |
| Dikte | 2.5mm16mm |
| gebeëindigde oppervlakte | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Type | 43m ronde van de pooltoebehoren van Polen van het Staalnut verminderde de Elektrische Gegalvaniseerd |
|---|---|
| kleur | douane |
| Macht | 10 KV ~550 KV |
| het levenstijd | 50 jaar |
| Garantie | 15 jaar |
| Type | 43m ronde van de pooltoebehoren van Polen van het Staalnut verminderde de Elektrische Gegalvaniseerd |
|---|---|
| Kleur | Gewoon |
| Kracht | 10 KV ~550 KV |
| Het levenstijd | 50 jaar |
| Garantie | 15 jaar |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Elektromacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Muurdikte | 136mm |
| waranty tijd | 15 jaar |
| naam | 86KV gegalvaniseerde 11m Elektromacht Met grote trekspanning Pool |
|---|---|
| Materiaal | ASTM 572 rang 50 met yieled niet minder dan sterkte 345mpa |
| Type | 86KV gegalvaniseerde 11m Elektromacht Met grote trekspanning Pool |
| Vorm | achthoekig |
| Hoogte | 835m |
| Type | rechte pool |
|---|---|
| standaard | ASTM A 123 neemt het gemiddelde van niet minder dan 86um |
| macht | 220KV |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |