| Stijl | polygonale pool |
|---|---|
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Dikte | 4mm |
| Windsnelheid | 160km/h |
| Kostuum voor | elektriciteitsdistributielijn |
| Productnaam | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Ontwerp | Aangepast |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| naam | Middelgroot het Staalnut Pool van Voltage35m Elektropool met Kabel |
|---|---|
| Dikte | 2.5mm16mm |
| gebeëindigde oppervlakte | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| standaard | ISO |
| Torlance | + - 2% |
| Stijl | polygonale pool |
|---|---|
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Dikte | 4mm |
| Windsnelheid | 160km/h |
| Kostuum voor | elektriciteitsdistributielijn |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| Quality Control | ISO 9001:2008 |
| Lassennorm | AWS (de Amerikaanse Lassenmaatschappij) D 1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatiebitumen |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| macht | 10kv~550kv |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Productnaam | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Galvanisatiedikte | Gemiddelde 86μm |
| Garantie | 15 jaar |
| Gavanizationnorm | ASTM A 123 |
| Stijl | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance van dimenstion | +-2% |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm van de hoogste pool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| macht | 10kv~550kv |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |