| Type | 11.9m 940dan Gegalvaniseerd Staal Openlucht Elektronut Polen |
|---|---|
| Vorm | Ronde, Kegel |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Dikte | 2.5mm16mm |
| Afgerond oppervlak | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Type | Nut Pool 2.5mm van het hete Onderdompelings het Gegalvaniseerde Staal Muurdikte die in China wordt g |
|---|---|
| Vorm | Ronde, Kegel |
| Betalingscondities | T / T, L / C |
| Dikte | 2.5mm16mm |
| gebeëindigde oppervlakte | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Type | Van het de Warmgewalste rolstaal van de transmissielijn van de Machtspool 33kv 10m het elektrische n |
|---|---|
| kleur | geen |
| certificaat | ISO 9001 |
| levensduur | 50 jaar |
| Garantie | 15 jaar |
| Naam van het product | De stroom Pool van de hete onderdompelingsgalvanisatie |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| naam | Gegalvaniseerde Elektrische Polygona 50m etransmissionpolen van Pool van het Staalnut |
|---|---|
| Type | Ronde, Kegel |
| Materiaal | Q235, Q345, Gr65 |
| Dikte | 2.5mm16mm |
| Afgerond oppervlak | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Toepassing | Krachttransmissie |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Dimension torlance | +- 2% |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Productnaam | GR50 kwaliteit gegalvaniseerde elektro het nutspool van de staalmacht |
|---|---|
| Macht | 69kv |
| Materiaal | Gr50 |
| Oppervlaktebehandeling | Hete Onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |