| Stijl | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance van dimenstion | +-2% |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Productnaam | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | 69KV elektromachtsdistributie |
| Kwaliteitscontrole | ISO 9001-2008 |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Oppervlaktebehandeling | HDG |
| Hoogte | 25FT-45FT |
|---|---|
| Pool-Vorm | Hexadecagon |
| Minimumopbrengststerkte | 345 MPA |
| Belasting | 5kN |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Type | Galvanisatie |
|---|---|
| Macht | 10kv~550kv |
| Ontwerp van pool | tegen aardbeving van rang 8 |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Kostuum voor | Elektriciteitsdistributie |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Power | 10kv~550kv |
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm van aan pool |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm vanaf de bovenkant |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Naam van het product | 11M Electric Power Pool |
|---|---|
| opgezet type | Begrafenis |
| Hoogte | 11m |
| spanning | 10kv aan 400kv |
| Functie | Transmissielijn |
| Naam van het product | 14M Electric Power Pool |
|---|---|
| opgezet type | Begrafenis |
| Hoogte | 11m |
| spanning | 10kv aan 400kv |
| Functie | Transmissielijn |
| Naam van het product | 8M Electric Power Pool |
|---|---|
| Producttype | Begrafenis of flancetype |
| Hoogte | 8M aan 25M |
| spanning | 10kv aan 400kv |
| Productfunctie | Staalsteun van de kabels van de machtslijn |
| Type | 132kv van het de polen de veelhoekige toren gegalvaniseerde staal van het machtsnut elektrische pool |
|---|---|
| pak voor | electriccitydistributie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete Gegalvaniseerde Onderdompeling |
| Ontwerp van pool | tegen aardbeving van rang 8 |
| Torelance van dimensie | + - 2% |