| Hoogte | 30FT |
|---|---|
| wapentype | Dubbele wapens |
| Minimumopbrengststerkte | 345 MPA |
| spanning | 66KV |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Productnaam | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Ontwerp | Aangepast |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Straatmanier, weg, luchthaven, Stadion |
| Vorm | Achthoekige ronde, Kegel, |
| Hoogte | 4M-30M |
| Materiaal | Staal, Q235, Q345, Gr65 |
| Naam van het product | 40FT Nut Pool van het hete onderdompelings het gegalvaniseerde Staal voor trasmissionlijn |
|---|---|
| Vorm | Achthoekige ronde, Kegel, |
| Hoogte | 4M-30M |
| Materiaal | Staal, Q235, Q345, Gr65 |
| Dikte | 2.5mm16mm |
| Toepassing | Straatmanier, weg, luchthaven, Stadion |
|---|---|
| Vorm | Achthoekige ronde, Kegel, |
| Hoogte | 4M-30M |
| Materiaal | Staal, Q235, Q345, Gr65 |
| Dikte | 2.5mm16mm |
| Eigenschap | NEA 25FT 30FT 35FT 40FT |
|---|---|
| Toepassing | elektromachtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Dikte | 3mm 2.75mm |
| Beschermend niveau | IP65 |
| MATERIAAL | S355JR |
|---|---|
| TOEPASSING | elektriciteitsdistributie |
| DIKTE | 2.510MM |
| SHAPE | VEELHOEK |
| GALVANISATIE | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| naam | 25ft 100ft lage elektrische het staalpolen van valtagefilippijnen met hoekwapens |
|---|---|
| kleur | geen |
| Lengte | 25FT100FT |
| test | Ladingstest |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| naam | Achthoekig Elektrostaal Tubulaire Pool voor de Lijn 69KV van de Machtsdistributie |
|---|---|
| Design | 69kv |
| Hoogte | 25FT 30FT 40FT 45FT |
| thickenss | 2.5MM 2.75MM 3MM |
| Ontwerplading | 500kg 750kg |
| Vorm | Conoid, multi-Pyramidal, Columniform, veelhoekig of kegel |
|---|---|
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm vanaf de bovenkant |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |