| naam | 30.5m Flenstype het Traditionele Elektrische Staal Pool van Filippijnen |
|---|---|
| Design | 30.5m Flenstype Filippijnen |
| Hoogte | 100ft |
| thickenss | 10mm 12mm 14mm |
| Ontwerplading | De algemene spanning |
| Type | 133kv 30ft 35ft en 40ft het Nut Pool van het Metaalstaal galvaniseerde met Certificatie |
|---|---|
| Vorm | Ronde, Kegel |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Dikte | 2.5mm16mm |
| Gebeëindigde oppervlakte | hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Product Name | Galvanized Power Pole |
|---|---|
| Vorm | Achthoekig of rond |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Verbinding van Polen | Misstapverbinding |
| Warranty time | 15 years |
| Productnaam | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Productnaam | Gegalvaniseerd Staal Pool |
| Toepassing | Distributielijn |
| Toepassing | Distributielijn |
| Ontwerp | Aangepast |
| Productnaam | Gegalvaniseerde Macht Pool |
|---|---|
| Vorm | Achthoekig of rond |
| Vermogenscapaciteit | 10 kV tot 220 kV |
| Verbinding van Polen | Misstapverbinding |
| Garantietijd | 15 jaar |
| Type | 25FT 30FT 35FT 40FT Filippijnen NEA standaard elektrische galvanizion van de pool hete onderdompelin |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| Kostuum voor | Elektriciteitsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Type | 25FT 30FT 35FT 40FT Filippijnen NEA standaard elektrische paal warmdip galvanisatie |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| Pak voor | ELEKTRICITEITSdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Type | 25FT 30FT 35FT 40FT Filippijnen NEA standaard elektrische paal warmdip galvanisatie |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| Pak voor | ELEKTRICITEITSdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Hoogte | 20100ft |
|---|---|
| Macht | 69KV |
| Markt | Philppines, Afrika |
| Dikte | 130mm |
| Materiaal | opbrengststerkte niet minder dan 345mpa 460mpa |
| Hoogte | 20100ft |
|---|---|
| Macht | 69KV |
| Markt | Philppines, Afrika |
| Dikte | 130mm |
| Materiaal | opbrengststerkte niet minder dan 345mpa 460mpa |