| Materiaal | Q235 Q345 Q460 |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Haven | SHANGHAI ALTIJD |
| leven | 50 jaar |
| Hoogte | 1080FT |
| Type | één 40ft container 30ft Staalnut Pool en één 40ft container 35ft de elektrische pool van de staalpoo |
|---|---|
| Vorm | Ronde, Kegel |
| Betalingscondities | T / T, L / C |
| Dikte | 2.5mm16mm |
| gebeëindigde oppervlakte | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Type | 133kv 30ft 35ft en 40ft het Nut Pool van het Metaalstaal galvaniseerde met Certificatie |
|---|---|
| Vorm | Ronde, Kegel |
| Betalingscondities | T / T, L / C |
| Dikte | 2.5mm16mm |
| gebeëindigde oppervlakte | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Optische assemblage van verlichtingsinrichting | IP 65 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Vorm | Veelhoekige Ronde |
| Macht capaciteit | 10kV - 220kV |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Naam van het product | 13.8kv Filippijnen galvaniseerden Elektromachtsstaal Tubulaire Pool |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 30FT |
| spanning | 13.8KV |
| Behandeling | Galvanisatie |
| Naam van het product | Energiepoolen voor bedrijven |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Ontwerp | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | HOT DIP GALVANISatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Productnaam | Nutsmacht Polen |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Ontwerp | Aangepast |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Materiaal | Q235 Q345 GR50 GR65 |
|---|---|
| Certificering | ISO BV |
| Hoogte | 25ft 30ft 35ft |
| Windsnelheid | 160km/h |
| Dikte | 4mm |
| naam | 100ft Flenstype 3 Secties Gegalvaniseerd Staalpool met het beklimmen van sporten |
|---|---|
| Design | 100ft Flenstype 3 Secties |
| Hoogte | 100ft |
| thickenss | 6mm 8mm10mm |
| Ontwerplading | De algemene spanning |