| Naam van het product | de polen van het staalnut |
|---|---|
| Toepassing | De Lijn van de machtstransmissie |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |
| Transmissonlijn | 69kv |
|---|---|
| Gebruik | De Lijnen van de hoogspanningstransmissie |
| Minimumopbrengststerkte | 345 MPA |
| Hoogte | 30FT |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| MATERIAAL | Q345 |
|---|---|
| TOEPASSING | MACHTStransmissie |
| KLEUR | AANGEPAST |
| HOOGTE | 9m |
| OPPERVLAKTEBEHANDELING | HETE ONDERDOMPELINGSgalvanisatie |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Macht Pool |
|---|---|
| Vorm | Achthoekig of Rond |
| Machtscapaciteit | 10kV aan 220kV |
| Verbinding van Polen | Misstapverbinding |
| Garantietijd | 15 jaar |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| macht | 10kv~550kv |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Productnaam | Nutsmacht Polen |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Ontwerp | Aangepast |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Productnaam | Nutsmacht Polen |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Ontwerp | Aangepast |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Naam van het product | stroompool |
|---|---|
| Power | 220KV |
| Materiaal | Gr65 |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Materiaal | Gr65 |
|---|---|
| Toepassing | elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.75mm |
| Vorm | Veelhoek |
| Galvanisatie | ASTM A123 |
| Materiaal | q235 q345 gr65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Type | Begrafenis |
| oppervlakte treament | Hete onderdompelingsgalvanisatie |