| Naam van het product | 33kv van de transmissiepolen van de machtsdistributie de Hete Onderdompelings Gegalvaniseerd Gr65 Ma |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 14m Gegalvaniseerde het Loodgieterswerkpijp AWS D1.1 van de Machtstransmissie Distributie voor Straa |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Productnaam | Van de het Metaalmacht van Polen van de machtstransmissie het Hete Verkoop Gegalvaniseerde van de de |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| Certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Naam van het product | 30km 60FT FRP Elektro Gegalvaniseerd Staal Pool met Hete Onderdompelingsgalvanisatie |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 69KV 30kM ASTM A123 Achthoekige Voet Gegalvaniseerde Pool voor Straat/Tuin/Vierkant |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 11m de de Machtstransmissie Polen van Staalpolen galvaniseerde Staal Pool met bitumen |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Productnaam | Van de het Metaalmacht van Polen van de machtstransmissie het Hete Verkoop Gegalvaniseerde van de de |
|---|---|
| galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| lassennorm | AWS D1.1 |
| tolerantie | +/-2% |
| Productnaam | 15m het 18m Gegalvaniseerde Bitumen van Pool van de Staal Elektromacht met Dwarswapens |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| Certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Naam van het product | 27m gegalvaniseerde metalen stroomtransmissie palen stroomtransmissie toren ijzeren elektrische paal |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| Certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Naam van het product | 10m HDG verminderden Gegalvaniseerd Staal Pool voor 11kv Machtstransmissie |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |