| Materiaal | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Type | Begrafenis |
| Oppervlakte Treament | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Hoogte | 12m |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | hete dip gegalvaniseerd poederpauze |
| Dikte | 3 mm |
| Optische assemblage van verlichtingsinrichting | IP 65 |
| Torelance van afmetingen | + - 2% |
| Stijl | Galvanisatie |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Naam van het product | 9m 11m Hete Onderdompelings Gegalvaniseerd Staal Pool Electric Power Pool Columniform |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Colar | geen |
| Naam van het product | 9m stalen paal, straatverlichting paal, warm gegalvaniseerde stalen paal |
|---|---|
| Toepassing | Machtsverdeling |
| Materiaal | Gr65 |
| Minimumopbrengststerkte | 460 mpa |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Elektromacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Muurdikte | 136mm |
| waranty tijd | 15 jaar |
| Productnaam | 9m Staal Pool, de pool van de Straatverlichting, het staalpool van de hete onderdompelingsgalvanisat |
|---|---|
| Toepassing | Machtsdistributie |
| Materiaal | Gr65 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 460 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | FRP Elektropool galvaniseerde Staal Pool 9M met Hete Onderdompelingsgalvanisatie |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |