| Naam van het product | 10m 15m Verminderd Gegalvaniseerd Staal Pool voor de polen van de elektromachtstransmissie |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Het verminderde van de de Hardwaremontage van Nutspool van de de Machtsdistributie Parkeerlicht Pole |
|---|---|
| Hoogte | 10m 15m 18m 20m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 11.8m hebben de Transmissie van de Voorraadmacht Polen 30ft & 35ft |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | De machtstransmissie Polen galvaniseerde het Tubulaire Staal Pool van het Pijpmetaal |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 35FT Direct Begraven Gegalvaniseerd Nutsstaal Pool voor machtstransmissie |
|---|---|
| Hoogte | 35ft |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |
| Hoogte | 3m50m |
| Verbinding van polen | Van een flens voorzien misstapverbinding, verbonden |
| garantietermijn | 15 jaar |
| Stijl | Galvanisatie |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Ontwerplading in kg | 300~ 1000 Kg appliced aan 50cm van aan pool |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| macht | 10kv~550kv |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Oppervlaktebehandeling | HOT DIP GALVANISatie |
| Suit for | electricity distribution |