| Naam van het product | 3mm Diktengcp Gegalvaniseerd Staal Pool voor Elektriciteitsdistributie |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Productnaam | De hete verkoop galvaniseerde het staalpool 6m, 10m, 12m, 15m van Staalpool Q235 voor elektrische po |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| Certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Naam van het product | norm van Pool van het staal de materiaal Gegalvaniseerde Staal volgens lassenaws elektrische pool |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Gr65 galvaniseerde Materiële 11.8m-1430dan Staal Pool Elektrische die Polen voor 30KV-oveOctogonal m |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 132kv tower&electrical ontwerp van het Staalpool van de machtstransmissie het Distributie Gegalvanis |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 25FT50FT de Commerciële Licht Gegalvaniseerde Norm van Staalpool ASTM A123 |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 132kv tower&electrical ontwerp van het Staalpool van de machtstransmissie het Distributie Gegalvanis |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde de Machtslijn Pool van Staalpolen 6.9kv/Staalnut Polen voor Mijnbouw |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 12m 500DAN ASTM A123 Gegalvaniseerd Staal Pool, Commerciële Lichte Polen |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | AWS D1.1 25m 69kv-het Staal Nut Gegalvaniseerde Lichte Pool van Polen van de Machtstransmissie |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |