| Naam van het product | 11.9m 500DAN ASTM A123 Gegalvaniseerd Staal Pool, Commerciële Lichte Polen |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 9m 11m de de Machtstransmissie Polen van Staalpolen galvaniseerde Staal Pool met bitumen |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Materiaal | 9m - 3KN gegalvaniseerde Nutsmacht Polen voor Lijn van de Buitenkant de Elektrodistributie |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| Lassen | AWS D1.1 |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Vorm | Veelhoekig of Rond |
| Materiaal | Gr50 Gr65 |
| het galvaniseren | ASTM A123 |
| levensduur | 50 jaar |
| MATERIAAL | Q345 |
|---|---|
| TOEPASSING | MACHTStransmissie |
| KLEUR | AANGEPAST |
| HOOGTE | 9m |
| OPPERVLAKTEBEHANDELING | HETE ONDERDOMPELINGSgalvanisatie |
| Naam van het product | 12m S355 en S500-Staal Materieel die Staal Pool met ASTM A123 voor Straatverlichting wordt gegalvani |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | De gegalvaniseerde van de de Nevelverf van Staalpool van de de Straat Dubbele Lamp Straat Elektrisch |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Van het Staalpool AWS D1.1 van de machtstransmissie Distributie Gegalvaniseerde het Lassen Standaard |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 14m Gegalvaniseerde het Loodgieterswerkpijp AWS D1.1 van de Machtstransmissie Distributie voor Straa |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Productnaam | De hete gegalvaniseerde onderdompeling en het poeder bedekten 16m de hoge pool van het de verlichtin |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |