| Materiaal | Q345 |
|---|---|
| Dikte | 5mm |
| Hoogte | 10m |
| Schommelingen | AWS D1.1 |
| behandelingsoppervlakte | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Prijs termijn | EXW, FOB-, CFR OF CIF |
|---|---|
| Tolerantie | +/2% |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Pakket | Plastic document of volgens cliëntenvereiste. |
| Materiaal | GR65, Q345, S500 |
| Product Name | Galvanized power pole, Q235 steel 6m,10m,12m,15m 20m electric power transmission power pole |
|---|---|
| Height | 10m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Tolerantie van afmeting | + - 2% |
|---|---|
| Windweerstand | 3 tot 500 km/u |
| Materiaal | GR50 GR65 S500 S355 |
| Hoogte | 69kV 16m |
| verwarming | Las bevestigt met de internationale las standaard van CWB |
| Materiaal | s355jr |
|---|---|
| Toepassing | ELEKTRICITEITSdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | Veelhoek |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Lassen | AWS D1.1 |
|---|---|
| Materiaal | Q345 |
| levering | 20-30 dagen |
| Leveringscapaciteit | 2000 stuks per week |
| Merknaam | MilkyWay |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| MOQ | één 40HQ of steekproeven |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Power | Transmissielijn |
| Prijs termijn | EXW, FOB-, CFR OF CIF |
| Tolerantie | +/2% |
| MOQ | één 40HQ of steekproeven |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| macht | Transmissielijn |
| Prijs termijn | EXW, FOB-, CFR OF CIF |
| Tolerantie | +/2% |