| Productnaam | Gegalvaniseerde Elektromacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| muurdikte | 136mm |
| Warantytijd | 15 jaar |
| Naam van het product | 132KV Transmissie van de het Staal de Elektrische Gegalvaniseerde Macht van 10m 10KN Polen |
|---|---|
| Hoogte | 10 m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 35KV de dubbele Transmissie van de Kringenterminal Gegalvaniseerde Macht Pool |
|---|---|
| Hoogte | 10 m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Stijl | Galvanisatie |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| MOQ | een 40 HQ-container |
|---|---|
| Vorm | Conoid, multi-Piramidaal, Columniform, veelhoekig of kegel |
| Kracht | 22kv~550kv |
| Prijsduur | EXW, FOB |
| Tolerantie | +/-2% |
| naam | Gr. 65 11.9m 33kv de Machtstransmissie Polen Tubulaire Pool van Polen van de Transmissielijn voor Lu |
|---|---|
| Design | GR65 11.9m |
| Hoogte | 11.9m |
| thickenss | 320mm |
| Ontwerplading | De Eis van cliënten |
| Naam van het product | Gepersonaliseerde 9m 10m gegalvaniseerde elektrische paal voor buitenste achthoekige polygon elektri |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| Certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Naam van het product | 11.9m-940DAN ASTM A123 Gegalvaniseerde Lichte Pool, Commerciële Lichte Polen |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 9m 11m Staal Polen galvaniseerde Staal Pool met bitumen |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 11.9m-600dan elektrische Gegalvaniseerde de Machtslijn Pool van Staalpool met Dubbele Kring |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |