| Naam van het product | 69KV machtslijn Pool/Staalnut Polen voor Mijnbouw |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 11.8m Staaltransmissie Polen 30ft & 35ft voor Machtstransmissie Polen |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 9m van het het Wapensignaal van Verkeerslichtpool de Duurzame Enige Weg Lichte Pool met Ankerbouten |
|---|---|
| Stijl | Vanaf klantenverzoek |
| certificaat | ISO 9001 |
| Garantie | 25 jaar |
| grondplaat | 600*600*20mm |
| Naam van het product | 6.5 het lengtestaal Polen galvaniseerde Oprijlaanverkeerslicht Polen met 9m Dwarswapen |
|---|---|
| Colar | geen |
| ankerbouten | Beschikbare aanpassing |
| Garantie | 20 jaar |
| grondplaat | 600*600*20mm |
| Naam van het product | 9m van het het Wapensignaal van Verkeerslichtpool de Duurzame Enige Weg Lichte Pool met Ankerbouten |
|---|---|
| Stijl | Vanaf klantenverzoek |
| certificaat | ISO 9001 |
| Garantie | 25 jaar |
| grondplaat | 600*600*20mm |
| Naam van het product | 8.55m van het het Wapensignaal van Verkeerslichtpool verbond de Enige Weg Lichte Pool door flens |
|---|---|
| Stijl | Vanaf klantenverzoek |
| certificaat | ISO 9001 |
| Garantie | 25 jaar |
| grondplaat | 600*600*20mm |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Hoogte | van 6m tot 15m |
|---|---|
| Windsnelheid | 160km/h |
| standaard | ISO9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Productnaam | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Voeding | Solar/AC |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Materiaal | Q235 Q345 |
| Ankerbouten | M12 |
| Productnaam | Elektromacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Ontwerp | Aangepast |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |