| Naam van het product | Het staal tubulaire pool van Pool van het transmissielijn Gegalvaniseerde Staal met bitumen |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Productnaam | Van het Staalpool AWS D1.1 van de machtstransmissie Distributie Gegalvaniseerde het Lassen Standaard |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| Certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Productnaam | 25m 30m 50m Gegalvaniseerde Elektriciteits Pylon Lijn Pool voor het Oprichten van Elektrische van he |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Product Name | 132kV Stroomoverdracht en -distributie Gegalvaniseerde Stalen Mast ontwerp toren & elektrisch |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Naam van het product | 11.8m 500DAN Gegalvaniseerd Staal Pool met Eind van Lijn Dwarswapen |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 45FT commercieel Licht Gegalvaniseerd Staal Pool met de Norm van ASTM A123 |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 11KV verminderde Gegalvaniseerde van de de montagehardware van Staalpool de machtsdistributie |
|---|---|
| Hoogte | 10m 15m 18m 20m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 12m Gegalvaniseerd Staal Pool, de Norm van Polen ASTM A123 van de Staaltransmissie |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Vorm | Veelhoekig of Rond |
| Materiaal | Gr50 Gr65 |
| het galvaniseren | ASTM A123 |
| levensduur | 50 jaar |
| Naam van het product | doos van Pool van het metaal de elektrobijlage Gegalvaniseerde Staal himel/metaal elektrische pool |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |