| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Polen |
|---|---|
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Materiaal | Q235 |
| Hoogte | 315m |
| Garantie | 15 jaar |
| Naam van het product | Staal Tubulaire Pool |
|---|---|
| Lassennorm | AWSD 1.1 |
| Materiaal | Q235 |
| Flensgrootte | 450mm |
| Muurdikte | 3mm |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde machtspool, Q235-staal 6m, 10m, 12m, 15m 20m de machtspool van de stroomtransmissie |
|---|---|
| Hoogte | 10M |
| Certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Productnaam | 15M 20M Electric Power Transmission Lijnenstaal Pool |
|---|---|
| Hoogte | 10m |
| Certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Materiaal | ASTM A572 Gr50 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| levensduur | 50 jaar |
| MOQ | één 40HQ of steekproeven |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| macht | Transmissielijn |
| Prijs termijn | EXW, FOB-, CFR OF CIF |
| Tolerantie | +/2% |
| MOQ | één 40HQ of steekproeven |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| macht | Transmissielijn |
| Prijs termijn | EXW, FOB-, CFR OF CIF |
| Tolerantie | +/2% |
| MOQ | één 40HQ of steekproeven |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| macht | Transmissielijn |
| Prijs termijn | EXW, FOB-, CFR OF CIF |
| Tolerantie | +/2% |