| Naam van het product | 9m 11m 12m Staal Polen galvaniseerde Staal Pool met bitumen met dwarswapens |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Productnaam | 9m 11m 12m Staal Polen galvaniseerde Staal Pool met bitumen met dwarswapens |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| Certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde 11m 33kv-overbrengingslijnen met een capaciteit tegen wind van 36,9m/s |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| Certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Naam van het product | 11.9m het Gegalvaniseerde Staal Polen van de Hoogtenevel Verf voor Transmissiemateriaal |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Elektro gegalvaniseerde het staal elektrische pool van de machtstransmissie in Filippijnen |
|---|---|
| Hoogte | 16M |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Elektro gegalvaniseerde het staal elektrische pool van de machtstransmissie in Filippijnen |
|---|---|
| Hoogte | 16M |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Elektro gegalvaniseerde het staal elektrische pool van de machtstransmissie in Filippijnen |
|---|---|
| Hoogte | 16M |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Productnaam | ASTM A123 69KV 30kM Achthoekige Gegalvaniseerde het Staaltransmissie Polen van Staalpool |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| Certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Naam van het product | 15m 1250DAN ASTM A123 Gegalvaniseerd Staal Pool, Commerciële Lichte Polen |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 25FT commercieel Licht Gegalvaniseerd Staal Pool met de Norm van ASTM A123 |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |