| Optische assemblage van verlichtingsinrichting | IP 65 |
|---|---|
| Lampmacht | 20w-400w |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Windsnelheid | 160km/h |
| Materiaal | opbrengststerkte niet minder dan 235mpa/345mpa |
|---|---|
| Garantie | 15 jaar |
| Leven | 50 jaar |
| Lassen | aws d1.1, penetratietarief 100% |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie, gemiddelde deklaag 85um |
| Naam van het product | 6-12meters galvaniseerde Achthoekige Straatverlichting Pool met Enig Wapen voor Straatverlichting |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Voeding | Solar/AC |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Materiaal | Q235 Q345 |
| ankerbouten | M12 |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Voeding | Solar/AC |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Materiaal | Q235 Q345 |
| ankerbouten | M12 |
| Type | 12m - 940dan het Gegalvaniseerde Staal Pool, Openlucht Elektronut Polen van de machtstransmissie |
|---|---|
| Vorm | Ronde, Kegel |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Dikte | 2.5mm16mm |
| Afgerond oppervlak | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Materiaal | Q235 Q345 |
|---|---|
| Levensduur | 50 jaar |
| Verwarming | AWSD1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | HOT DIP GALVANISatie |
| Vorm | Conoïde, meerpyramidale, kolommenvormige, veelhoekige of kegelvormige |
| Tolerantie | +/-2% |
|---|---|
| Productnaam | 12m Q235 Hete Onderdompelings Gegalvaniseerde Straatlantaarn Polen met Dwarswapen 1,8 Veiligheidsfac |
| Pool eindigde | gegalvaniseerde hoge mastpool |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C |
| Leveringscapaciteit | 2000pcs per week |
| Tolerantie van afmeting | + - 2% |
|---|---|
| Windweerstand | 3 tot 500 km/u |
| Materiaal | GR50 GR65 S500 S355 |
| Hoogte | 8m 9m warm gedip galvaniseerde stalen paal voor straatverlichting polen voor Afrika |
| verwarming | Las bevestigt met de internationale las standaard van CWB |
| Hoogte | van 6m tot 15m |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Windsnelheid | 160km/h |