| Productnaam | Straatlantaarn Polen |
|---|---|
| Voeding | Solar/AC |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Materiaal | Q345 |
| Het levenstijd | 50 jaar |
| Productnaam | 9m Staal Pool, de pool van de Straatverlichting, het staalpool van de hete onderdompelingsgalvanisat |
|---|---|
| Toepassing | Machtsdistributie |
| Materiaal | Gr65 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 460 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Type | Straat licht Pole |
|---|---|
| Naam van het product | 8M 9M Q235 Straatlantaarn Polen met Tekening en Specificatie |
| Pool eindigde | gegalvaniseerde hoge mastpool |
| Vorm | kegel, hexagonaal en achthoekig |
| Leveringscapaciteit | 2000 stuks per week |
| Tolerantie | +/2% |
|---|---|
| Naam van het product | De hoge Zonnestraatlantaarn Polen van Kostenperformmance 80W 9M met Machtsenergie |
| Kleurenvariabele | Elke kleur |
| Betalingstermijnen | T / T, L / C |
| Toepassing | weg, weg, straat, vierkant |
| Tolerantie | +/2% |
|---|---|
| Naam van het product | 9m de Straatlantaarn Polen van Systerm van de Hoogte Zonnemacht met Enig wapen |
| Pool eindigde | gegalvaniseerde hoge mastpool |
| Betalingstermijnen | T / T, L / C |
| Leveringscapaciteit | 2000 stuks per week |
| Tolerantie | +/2% |
|---|---|
| Naam van het product | De Straatlantaarn Polen van het zonnemachtssysteem met Enig Wapen 9m Hoogte |
| Pool eindigde | gegalvaniseerde hoge mastpool |
| Betalingstermijnen | T / T, L / C |
| Leveringscapaciteit | 2000 stuks per week |
| Optische assemblage van verlichtingsinrichting | IP 65 |
|---|---|
| Lampmacht | 400W |
| Vorm | Ronde |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Windsnelheid | 30m/s |
| Optische assemblage van verlichtingsinrichting | IP 65 |
|---|---|
| Lampmacht | 400W |
| Vorm | Ronde |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Windsnelheid | 30m/s |
| Optische assemblage van verlichtingsinrichting | IP 65 |
|---|---|
| Lampmacht | 400W |
| Vorm | Ronde |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Windsnelheid | 30m/s |
| Optische assemblage van verlichtingsinrichting | IP 65 |
|---|---|
| Lampmacht | 400W |
| Vorm | Ronde |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Windsnelheid | 30m/s |