| Materiaal | gemiddelde deklaag niet minder dan 345mpa |
|---|---|
| Leven | 50 jaar |
| Lassen | AWSD1.1, penetratietarief 100% |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Vorm | Conoid, multi-Piramidaal, Columniform, veelhoekig of kegel |
| Materiaal | Q235 Q345 Q420 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete dip gegalvaniseerd |
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| Lassennorm | AWS D.1.1 |
| Opbrengstspanning | 450mpa min |
| Materiaal | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Toepassing | ELEKTRICITEITSdistributie |
| Dikte | 110mm |
| Vorm | Veelhoek |
| Galvanisatie | ASTM A123 |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Materiaal | Staal, GR65, met de sterkte 460mpa van de miminumopbrengst |
|---|---|
| Sollicitatie | De Transmissie en de Distributie van Electric Power |
| Oppervlakte behandeling | Hete Gegalvaniseerde Onderdompeling, heet-onderdompeling-Gegalvaniseerd na ASTM123 |
| Kleur | Verzoek van de klant |
| Hoogte | Door vereiste cliënt |
| Oppervlaktebehandeling | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Vermogen | 10kv~550kv |
| Pak voor | ELEKTRICITEITSdistributie |
| Surgacebehandeling | galvanisatie en bitumen |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Macht | 10kv~550kv |
| Tolerantie van dimenstion | +-2% |
| vorm | multi-piramidaal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Materiaal | Q235 Q345 |
|---|---|
| Levensduur | 50 jaar |
| Verwarming | AWSD1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | HOT DIP GALVANISatie |
| Vorm | Conoïde, meerpyramidale, kolommenvormige, veelhoekige of kegelvormige |
| Lassen | AWS D1.1 |
|---|---|
| Materiaal | Q345 |
| Levering | 20-30 dagen |
| Leveringscapaciteit | 2000pcs per week |
| Merknaam | MilkyWay |
| Tolerantie van afmeting | + - 2% |
|---|---|
| Windweerstand | 3 tot 500 km/u |
| Materiaal | GR50 GR65 S500 S355 |
| Hoogte | 11 m |
| verwarming | Las bevestigt met de internationale las standaard van CWB |